Rodinný hotel u lesa

Wellness hotel České Žleby je ideálním místem pro chvíle odpočinku a relaxace. Magické prostředí Šumavy, komfortní ubytování a ostatní služby hotelu, výborná kuchyně – to je ta pravá kombinace pro Vaše chvíle oddechu. Kouzelná šumavská příroda, komfortní ubytování, široká nabídka doplňkových služeb, skvělá kuchyně… Postaráme se o vás tak, že nebudete chtít jet domů.

Top nabídky

Máme pro každého něco – podívejte se na naši pestrou nabídku zvýhodněných pobytových balíčků. Tu pravou dovolenou pro celou rodinu najdete právě u nás. Hory, sníh, slunce, čerstvý vzduch… a všude ticho… pohádka. Pokud máte náladu na takovou zimu, přijďte k nám.

Ubytování

Uprostřed šumavské přírody, na samotě u lesa, Vás budeme hýčkat a rozmazlovat. Hotel disponuje několika druhy pokojů, od dvoulůžkových až po velké rodinné a apartmány. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, součástí vybavení jsou osušky, ručníky, kosmetika, TV, v pokojích vyšší kategorie jsou navíc varné konvice, malé lednice a župany.

Wellness

Ponořte se do bazénu s protiproudem, dobijte ztracenou energii a nechte bubliny promasírovat vaše unavené svaly ve vířivce, prohřejte se do morku kostí v jedné z našich čtyř saun (finské, bylinkové, parní a infra) nebo prostě jenom hoďte nohy nahoru a oddychujte v našich odpočívárnách nebo na slunečné terase.

Restaurace

Vytvořili jsme prosvětlený nekuřácký prostor s nádechem domácí atmosféry. Posedět můžete i na venkovní terase s nezapomenutelným výhledem na Šumavu. V zimních měsících zase oceníte po návratu ze sjezdovky pohodlí u krbu.

Naše nabídka zvýhodněných balíčků